Fiszki Simple Words – ekspresowa nauka języka obcego

Fiszki Simple Words – ekspresowa nauka języka obcego

Interaktywne fiszki Simple Words to nowa metoda nauki języka obcego opracowana przez najlepszych lingwistów na świecie. Badania przeprowadzone na grupie ochotników pokazały, że po dwóch tygodniach nauki można osiągnąć poziom podstawowy znajomości języka obcego. Co więcej, cały proces nauki jest przyjemny i nie wymaga mechanicznego wkuwania słówek.

Jak wygląda nauka z fiszkami Simple Words?

Każde słowo zostało połączone z obrazkiem ułatwiającym zapamiętanie oraz ścieżką dźwiękową, która pokazuje prawidłową wymowę. Do każdej fiszki dołączono zdanie pokazujące praktyczne zastosowanie nowego słowa. Dzięki temu połączeniu, nauka nowych słów jest przyjemna i szybka. Nowe słowa są naturalnie zapamiętywane i nie trzeba ich wkuwać na pamięć. Korzystanie z interaktywnych fiszek Simple Words poprawia pamięć nawet o 80%!drivelan preț

Dlaczego warto wybrać fiszki Simple Words?

- Polecane przez lingwistówprobleme d impuissance cause

- Eliminują blokadę związaną z mówieniem lub pisaniem w języku obcymtitan gel

- Gwarantują płynne posługiwanie się językiem obcym już po 14 dniach naukivarikosette preis

- Proste zapamiętywanie nawet do 200 słów dzienniemacho man effect

- Ekspresowe efektyfungalor recensioni

Opinie o fiszkach Simple Words

„Korzystałam kiedyś z papierowych fiszek, jednak te interaktywne naprawdę potrafią zdziałać cuda! Polecam również czytanie pracy obcojęzycznej oraz oglądanie filmów w obcym języku bez lektora!”

„Na studiach uczyli  mnie, że połączenie słowa z obrazkiem i dźwiękiem angażuje obie półkule mózgu i gwarantuje spektakularne efekty w nauce języka obcego!”

„Aby znaleźć pracę musiałam błyskawicznie nauczyć się języka angielskiego. Stosując fiszki Simple Words udało mi się to osiągnąć w przyjemny sposób. Polecam wszystkim tą metodę nauki języka obcego!”

reklama

Styl życia